Bitcoin

“Bitcoin’deki Panik Satışlar, Zenginlere Noel Hediyesi Sunuyor!”

Bugün yapılan FED toplantısı sonrası kripto para piyasasının yukarı yönlü hareket ettiğini gözlemlenirken Bitcoin’in 49.000 dolar üzerini görmesi piyasaya derin bir nefes aldırdı.

İlgili Haber
FED Kararı Sonrası Bitcoin'de Risk İştahı Yükseldi! İşte Tüm Detaylar!

Piyasalardaki belirsizlik son birkaç haftadır devam ederken deVere CEO’su Nigel Green, Bitcoin’deki panik satıcılarının bu hareketini, zenginlere verilen Noel hediyesi olarak değerlendirdi.

Green,”Bitcoin panik satıcıları varlıklı yatırımcılar için bir Noel hediyesidir” başlıklı bir gönderide, mevcut BTC satışları hakkında yorumlarda bulundu. Son dönemdeki satışların, global hisse senedi piyasalarını da etkileyen genel bir tedirginlik sonucu olduğunu ifade eden Green, önümüzdeki süreçte piyasalar için son derece olumlu konuştu.

Değerlendirmelerine

Varlıklı kripto yatırımcıları her zaman diplerde satın alırlar. Bunun nedeni, dijital, küresel, sınır tanımayan, merkezi olmayan paranın açıkça gelecek olduğunu bilmeleridir.

diye devam eden CEO, BTC düşüşü ve endişe verici yüksek enflasyonun bu tür yatırımcılar için özellikle yararlı göründüğünü dile getirdi.

Aslında Green çok da haksız sayılmaz çünkü geçmişteki piyasa tedirginlikleri orta ve uzun vadede Bitcoin’e olumlu olarak yansıdı. Pandeminin tavan yaptığı ve kara perşembe olarak tarihe geçen günde Bitcoin’in 3.800 doları görmesi ve ardından bu sene 65.000 dolara yükselmesi bu duruma güzel bir örnek olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu