bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'e Talep Yağıyor, Hash Oranları Rekor Kırıyor

Bitcoin’e Talep Yağıyor, Hash Oranları Rekor Kırıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile yeni yatırımcıların sayısında artış var. Kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde ciddi artışlar olduğunu ve bu artışlardan yararlanmak için kendi yatırımlarını yapmaya devam edecek olduklarını belirtmeye devam ederken, bazı Bitcoin yatırımcıları bu konuda yatırımların daha fazla değerleneceğini düşündüklerini ifade ediyor.

Bitcoin fiyatı yükselme eğilimi gösterirken, yatırımcılar ciddi bir beklenti içerisinde. Bitcoin hash oranının rekor kırdığını belirten son açıklamalar, kripto para biriminin rekor kırmasının arkasında 9.300 dolar ve daha fazla değer kazanan fiyatı olduğunu ifade ettiler.

Bitcoin fiyatının artmaya devam ediyor olması, kripto paraların değeri konusunda yatırımcılara moral oluyor. Yatırımcılar, Bitcoin hash oranının 63 kentilyon seviyesine yükselmesi, 9.500 dolara yakın bir seviyeye yükseliş olacağı beklentisi gibi bazı sebeplerden dolayı Bitcoin yatırımı yapmaya devam edecek olduklarını ifade ediyorlar. Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ettikçe, kripto para birimlerinin birçoğunda yeni değer artışları görmek mümkün oluyor ve fiyatların yükselmesi yatırımcılara yaramakta. Bitcoin yatırımcısı kişiler, yakın zamana kadar böyle bir artış beklentisinde değillerdi ve bir anda fiyatlar artmaya başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları