fbpx
1xbit
Bitcoin

Bitcoin’e Talep Yağıyor, Hash Oranları Rekor Kırıyor

Bitcoin bugüne kadar gördüğü en yüksek hash oranı rekorunu kırdı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile yeni yatırımcıların sayısında artış var. Kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde ciddi artışlar olduğunu ve bu artışlardan yararlanmak için kendi yatırımlarını yapmaya devam edecek olduklarını belirtmeye devam ederken, bazı Bitcoin yatırımcıları bu konuda yatırımların daha fazla değerleneceğini düşündüklerini ifade ediyor.

Bitcoin fiyatı yükselme eğilimi gösterirken, yatırımcılar ciddi bir beklenti içerisinde. Bitcoin hash oranının rekor kırdığını belirten son açıklamalar, kripto para biriminin rekor kırmasının arkasında 9.300 dolar ve daha fazla değer kazanan fiyatı olduğunu ifade ettiler.

Bitcoin fiyatının artmaya devam ediyor olması, kripto paraların değeri konusunda yatırımcılara moral oluyor. Yatırımcılar, Bitcoin hash oranının 63 kentilyon seviyesine yükselmesi, 9.500 dolara yakın bir seviyeye yükseliş olacağı beklentisi gibi bazı sebeplerden dolayı Bitcoin yatırımı yapmaya devam edecek olduklarını ifade ediyorlar. Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ettikçe, kripto para birimlerinin birçoğunda yeni değer artışları görmek mümkün oluyor ve fiyatların yükselmesi yatırımcılara yaramakta. Bitcoin yatırımcısı kişiler, yakın zamana kadar böyle bir artış beklentisinde değillerdi ve bir anda fiyatlar artmaya başladı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı