Haberler

Bitcoin’i Düşüren Bakkt Mı?

Bakkt vadelileri hakkında bir iddia daha ortaya atılmış durumda!

Bakkt vadeli işlemleri Bitcoin fiyatını düşüren bir neden mi? Kripto para yatırımcıları fiyatların düşüşe geçtiği ve fiyatların sürekli olarak gerilediği bu dönemde Bakkt nedeniyle mi sorunlar yaşıyor? Yakın zamanda Binance Research tarafından yapılan araştırmaya göre kripto paraların değerinde yaşanan kaybın sebebi Bakkt. Bakkt hakkında araştırmalarını sürdüren Binance Research, kripto para fiyatlarının düşüşüne neden olan sebebin Bakkt olduğunu ve bunun ardında yatan en büyük sebep olarak bu sebebi görebildiklerini açıkladı.

Bakkt sayesinde düşen Bitcoin fiyatı yatırımcıların Bakkt vadelileri konusunda daha ilk gün içerisinde olumsuz düşünmelerine sebep oldu. Yatırımcılar fiyat düşüşlerini etkileyen bu ve buna benzer durumların kabul edilemez olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatı ile birçok kripto para biriminin değeri düştüğü için yatırımcılar kısa süre içerisinde fiyatların yükselmesini ve yeniden fiyat artışlarının gündeme gelmesini istiyor. Analistlere göre ise kripto para birimlerinin değeri çok yakın zamanda artmayacak ve yatırımcılar fiyatlar konusunda birkaç hafta daha sabırla beklemek zorunda kalacaklar.

Güncel fiyat değerlendirmemizi okuyabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin'e Bekleyip Yatırım Yapmak Mı Daha Çok Kazandırır? - Hemen Şimdi Yatırım Yapmak Mı?

*Araştırmaların %100 kesin olarak doğru olup olmadığı bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu