BitcoinHaberler

Bitcoin’in (BTC) Yeni Yılları Sevdiğini Yazmıştık! Rekor Kırılırken 200 Milyon Dolar Buhar Oldu!

Yeni yılda yine shortçuları üzdüler

Bitcoin yeni yıla hızlı başladı.  BTC’nin 30000$’ı geçmesi Bitcoin hayranlarını sevindirirken, 30.000$’dan geri çekileceğine inanan yatırımcılarının gözlerini yaşlı bıraktı.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) 30.000 Doları Geçti! Yeni Rekor Kırıldı

Bitcoin’in 30.000’dan hızlı geri çekileceğini düşünerek, short pozisyon açan yatırımcıların paraları son 1 saatte buhar oldu.

Bitcoin’in yeni yılları sevdiğini yaklaşık 20 gün önce söylemiş ve uyarmıştık. Söylediğimiz gibi oldu ve yeni yılla birlikte Bitcoin 30.000$’daki büyük psikolojik direnci kırdı. Biz bu haberi yazdığımızda, Bitcoin henüz 20.000$ direncini kıramamış ve 18.000$ seviyelerinden işlem görüyordu. Rakamlar değişse de değişmeyen tek şey Bitcoin’in yeni yılları seviyor olması.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Yeni Yılları Seviyor

Bybit verilerine göre, Bitcoin 30.000$’ı kırdıktan sonra, son 1 saat içerisinde yaklaşık 200 milyon dolar buhar oldu.

Kaynak : Bybt

Her zaman hatırlattığımız gibi kripto para piyasaları, yüksek volatilite içerdiği için, yüksek kaldıraçla işlem yapan yatırımcıların para kazanmasının çok zor olduğu piyasalardır. Anlık fiyat hareketlerinin her iki yöne de çok sert şekilde kırılabileceğini unutmadan, düşük kaldıraçla işlem yapmanız paranızın buhar olmasını engelleyecektir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu