blank
BitcoinHaberler

Bitcoin’in (BTC) Yeni Yılları Sevdiğini Yazmıştık! Rekor Kırılırken 200 Milyon Dolar Buhar Oldu!

Yeni yılda yine shortçuları üzdüler

Bitcoin yeni yıla hızlı başladı.  BTC’nin 30000$’ı geçmesi Bitcoin hayranlarını sevindirirken, 30.000$’dan geri çekileceğine inanan yatırımcılarının gözlerini yaşlı bıraktı.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) 30.000 Doları Geçti! Yeni Rekor Kırıldı

Bitcoin’in 30.000’dan hızlı geri çekileceğini düşünerek, short pozisyon açan yatırımcıların paraları son 1 saatte buhar oldu.

Bitcoin’in yeni yılları sevdiğini yaklaşık 20 gün önce söylemiş ve uyarmıştık. Söylediğimiz gibi oldu ve yeni yılla birlikte Bitcoin 30.000$’daki büyük psikolojik direnci kırdı. Biz bu haberi yazdığımızda, Bitcoin henüz 20.000$ direncini kıramamış ve 18.000$ seviyelerinden işlem görüyordu. Rakamlar değişse de değişmeyen tek şey Bitcoin’in yeni yılları seviyor olması.

İlgili Haber  "Bitcoin (BTC) Yeni Yılları Seviyor" Bitcoin'in Yılbaşı Performanslarını Değerlendirdik - Karşılaştırmalı

Bybit verilerine göre, Bitcoin 30.000$’ı kırdıktan sonra, son 1 saat içerisinde yaklaşık 200 milyon dolar buhar oldu.

Kaynak : Bybt

Her zaman hatırlattığımız gibi kripto para piyasaları, yüksek volatilite içerdiği için, yüksek kaldıraçla işlem yapan yatırımcıların para kazanmasının çok zor olduğu piyasalardır. Anlık fiyat hareketlerinin her iki yöne de çok sert şekilde kırılabileceğini unutmadan, düşük kaldıraçla işlem yapmanız paranızın buhar olmasını engelleyecektir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu