BitcoinHaberler

“Bitcoin’in Piyasadaki Konumu Dolara Karşı Bir Devrimdir”

Erken Bitcoin yatırımcısı Max Keizer'dan çarpıcı açıklamalar...

Bitcoin yatırımcısı Max Keizer, Bitcoin’in hem dolar hem de altına karşı ciddi bir rakip olduğu görüşünde.

7 Kasım’daki Keizer Raporu’nun son kısmında Bitcoin’in, diğer işlem biçimleri gibi işlem zamanına ihtiyaç duymadığı ifade edildi. Keizer, Bitcoin’in benzersiz şekilde piyasalara yerleşme nedeninin BTC’yi cüzdanlar arasında taşımanın (en basit şekliyle) bir defterin güncellenmesi anlamına geldiğini ifade etti. Bu da madencilerin işlemleri onaylamasından hemen sonra “yerleşim” anlamına geliyor ve küresel piyasalara oranla bu işlemler çok hızlı ve masrafsız şekilde gerçekleşiyor.

Ulusal Para Birimlerinin Dijital Versiyonları Dünya Piyasalarındaki Yerlerini Almaya Başladı

Çin’in dijital para yayınlayan ilk ülke olmasının ardından Türkiye ve diğer merkez bankaları (Avrupa Merkez Bankası veya ECB dahil olmak üzere) dijital para olasılıkları üzerinde duruyor. ABD Merkez Bankası her ne kadar kripto paralar ile ilgili bir atılım yapmasa da ilerleyen dönemlerde yapacağı öngörülüyor.

İlgili Haber
Türkiye'nin Kripto Parası İçin Tarih Verildi! 2020'de Testler Başlayacak
İlgili Haber
Türkiye ve Çin'in Kripto Parasından Sonra Şimdi de Dijital Euro Mu Geliyor?
İlgili Haber
Son Dakika: Çin'in Kripto Parası Hakkında Sıcak Gelişme!

Bitcoin Dünyadaki Dolar Hakimiyetini Bitirebilir

Keizer’e göre ABD dolarının üstünlüğünü baltalamak isteyen dünya hükümetleri Bitcoin erişimlerini ülkelerinde açmalı ve rezervlerinin bir parçası haline getirmeliler. Nitekim güncel söylentiler Rusya’nın uzun süredir uluslararası yaptırımlar karşısından büyük miktarda Bitcoin aldığını doğrular nitelikte. Ayrıca ABD yaptırımına maruz kalan ülkelerin ciddi oranda Bitcoin aldığı düşünüldüğünde Bitcoin ABD Dolarını bitirebilir öngörüleri gün geçtikçe sağlamlaşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu