Bitcoin

Bitcoin’in Yükselişi Yatırımcıların Radarında!

Bitcoin yatırımcıları 1.600 dolarlık yükseliş sonrasında fiyatların nasıl devam edeceği konusunda soru işaretlerine yanıt aramaya başladı.

Bitcoin yatırımcıları 1.600 doların üzerinde yükselen Bitcoin fiyatının ne kadar yükselmeye devam edecek olduğu konusunda sorularına yanıt aramaya başladı.

Bir süredir düşüş yaşayan Bitcoin fiyatının bir anda beklenmedik düzeyde yükselmesi ve yatırımcıları memnun edici bir seviyeye dönmesi piyasalarda olumlu olarak karşılandı. Bazı yatırımcılar piyasada yaşanan düşüşün ne kadar süre boyunca devam edeceği, fiyatın 3.000 dolarlı fiyat seviyelerine yeniden gerileyip gerilemeyecek olduğu konusunda soru işaretlerine yanıt ararken, bazıları ise fiyatın kısa süre içerisinde yeniden düzelecek olduğunu iddia ediyordu.

Bir süredir düşüş yaşayan Bitcoin fiyatının bir anda 6.600 dolara kadar yükselmesi görünen o ki kısa vadede piyasada yatırımcıların yeniden radarına girmiş görünüyor. Piyasanın düzelmesi için bu gelişmeler olumlu karşılanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu