BitcoinHaberler

Bitcoinlerini Kaybeden Peter Schiff’in Sorunu Çözüldü

Peter Schiff birkaç gün önce Bitcoin'leri kaybettiğini ifade etmiş ve yine BTC'yi eleştirmişti.

Bitcoin’e yaptığı eleştiriler ile birçok kesimin dikkatini üzerine çeken Peter Schiff, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’lerini kaybettiğini Twitter üzerinden duyurmuştu. Konu ile ilgili “Daha önce birçok kez Bitcoin sahibi olmanın kötü bir fikir olduğunu söylesem de bu kadar kötü olabileceği benim bile aklıma gelmemişti” şeklinde açıklama yapan Schiff bu yaşadığı olaydan sonra Bitcoin’e daha fazla çamur atmaktan geri durmamıştı.

İlgili Haber
Bitcoin'i Eleştirmekte Uzman Olan Peter Schiff, BTC'lerini Kaybetti

Kendi Hatasından Kaynaklıymış

Peter Schiff yeni yaptığı açıklamada bu sorunun kendi hatasından olduğunu ifade etti ve “mazur görülebilir bir hata” ifadelerini kullandı. Schiff yaptığı açıklamada PIN ile şifremi karıştırmışım, ayrıca cüzdanlar tarafından verilen özel şifre kurtarma adımlarımı da not etmemiştim” şeklinde itirafta bulundu.

Bu olaydan sonra birçok kişi Peter Schiff’i daha fazla eleştirdi ve “amatör bir hata” yaptığını ifade ederek, bu durumdan sonra artık sözlerinin hiç itibarı kalmadı şeklinde Schiff”e tepki gösterdiler.

Öte yandan Schiff açıklamasının devamında “Bitcoin bir para birimi değildir ve bir değişim aracı olarak başarılı bir sistem olamayacaktır. Bu yaşadığım olay cüzdanların çalışma prensibinin karışık olduğunun ve Bitcoin’leri kaybetme olasılığınızın son derece fazla olduğunun bir göstergesidir.” diyerek Bitcoin’e olan eleştirel tutumunu devam ettirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu