EOSHaberlerLitecoinXRP

Bitfinex’ten Ripple (XRP), Litecoin (LTC), EOS ve Polkadot’a (DOT) Destek !

Bitfinex, Bitfinex Borrow platformuna 4 yeni coin ekledi.

Bitfinex, eşler arası dijital token ödünç verme/alma platformu olan Bitfinex Borrow’a 4 yeni coin ekledi.

XRP, LTC, EOS ve DOT’u ödünç verme sistemine dahil eden Bitfinex, fiat kredi almak için bu kripto varlıklar üzerinden verilen teminatı kabul edecek.

Borçlular, sahip oldukları XRP,LTC ve EOS’un %80’i, DOT’un ise %70’ine kadar Tether (USDT) veya ABD doları (USD) cinsinden kredi alabilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bİtfinex CTO’su Paola Ardoino, Bitfinex Borrow’a daha fazla coin eklemenin, eşler arası borç verme piyasalarında kredi alan yatırımcılara daha fazla esneklik ve özgürlük sağlayacağını ifade etti.

Borçlanma siteminde, teminat gösterilen coine göre yıllık faiz oranı değişmekted. Buna göre XRP teminatlı krediler yıllık %13.07 faiz ile en pahalı krediler olurken Litecoin %7.9, DOT %0,0192 ve EOS ise %0,0004 faiz oranına sahiptir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu