Kripto HaberleriHaberlerBitgo: Çalışanımız 100 Bin Dolar Çaldırdı!

Bitgo: Çalışanımız 100 Bin Dolar Çaldırdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitgo çalışanı Sean Coonce, 100 bin doları aşkın oranda bir kripto para dolandırıcılığı olayı yaşadığını açıkladı. Kripto para birimleri konusunda yaptığı açıklamada kısa süre içerisinde SIM kartının ele geçirildiği ve bunun sonucunda tüm kripto para birimlerinin Bitcoin olarak çekildiğini açıkladı. Bitcoin ve SIM kart vakaları son yıllarda çok büyük oranda artış gösterdi. Binlerce insan, kripto para borsalarındaki hesaplarına SIM kartlarının kopyalanması sonucunda ulaşabiliyorlar.

Bitcoin çalınma vakalarında sık sık sorunlar yaşanıyor ve yaşanan bu sorunlar kritik öneme sahip. Bitcoin çalınma vakalarında büyük oranda Bitcoin’ler bir süre boyunca transfer ediliyor ve bu transfer sonucunda uzunca bir süre hackerlar bankadaki hesaplarına paralarını geçiremiyorlar.

Bitgo çalışanı Sean Coonce son yaşanan saldırıda kaybettiği kripto para birimleri için yasal bir işletim başlattığını, ancak çalınan kripto paralarına karşı SIM kart dolandırıcılıklarına dikkat çekti. SIM kartınızın kopyalanmasını Türkiye’de engellemek için mümkünse kimlik fotokopinizi güvenmediğiniz kişi, şirketlere vermeyin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları