BorsaXRP

Bithump Borsasına 92 Milyon XRP Aktarımı Gerçekleşti

Her iki aktarım da anonim cüzdanlardan yapıldı.

Büyük kripto para işlemlerinin iz sürücüsü olan Blockchain platformu Whale Alert, neredeyse 12 saat içerisinde gerçekleşen iki büyük XRP transferini tespit etti. Bu seferki miktar azımsanmayacak kadar büyük, tam 92 milyon XRP!

İki ayrı işlem şeklinde gerçekleşen aktarımlar önce 20 sonra 62 milyon şeklinde yapıldı. Her iki aktarım da anonim cüzdanlardan Bithumb borsasına yapıldı.

Aktarımlar sonrası XRP‘nin durumuna bakacak olursak son 24 saatte %6.06’lık bir yükselişle 0.637 dolardan işlem görmekte olduğunu görüyoruz. Ripple’ın arkasında olduğu söz konusu kripto para birimi CoinMarketCap en iyiler listesinde Terra’nın yine bir tık üzerinde 8. sırada yer alıyor.

Bu tarz aktarımların özellikle yükselen piyasa koşullarında olması ilgili coin için satış baskısı anlamına gelebilir. Zira tam da BTC’nin 40.000 dolar üzerine çıkmasından sonra gelen bu aktarım, XRP’lerin yüksek fiyattan satılacağı ihtimalini biraz daha kuvvetli kılıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu