binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitstamp Resmen Satılıyor

Bitstamp Resmen Satılıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünya genelinde en çok kullanılan kripto para borsalarından birisi olarak dikkat çeken Bitstamp kısa süre içerisinde satılıyor. Haberler resmi kaynaklardan alındı ve dünya genelinde birçok alanda haberi yapıldı. Kripto para borsalarına olan ilgi kısa zaman içerisinde ciddi şekilde artıyor. Ülkemizde de BTCTurk gibi sağlam bir emsali olması işimizi biraz daha kolaylaştırıyor demek yanlış olmaz.

Yapılan açıklamalara göre Bitstamp sistemi, 400 Milyon Dolar gibi maddi bir bedel ile birlikte Güney Kore’li yatırımcılara satılacak. Satın alma süreçlerinin gizliden gizliye başlatıldığı da gelen bilgiler arasında. Lüksemburg merkezli kurulan bu şirket, artık Güney Kore menşeine geçme aşamasına girdi.

 

En Büyük Borsalar Arasında

Gitgide büyüyen ve 24 saatlik işlem hacmine göre borsalar içerisinde başarı anlamında da 11. sıraya kadar yükseldi. Bitstamp, dünya genelinde hızlı bir şekilde yayıldı. Zamana bağlı olarak gelişim sürecini de ciddi anlamda tamamladı.

Lüksemburg’dan yayılan ve işlem hacmini büyüten şirketin neden satıldığını aslında merak ediyoruz. 400 Milyon Dolar, ilerleyen süreçte elde edilebilecek maddi gelirlerin yanında hiçbir şey gibi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail