blank
Haberler

Bittrt’den Gündemi Sarsan Kripto Para Borsa Gelişmeleri Hakkında Değerlendirme

Şeffaf, çağdaş ve tüm sorumluluğunu üstlenebilen anlayışımız ile aynı şekilde devam ediyoruz.

Son günlerde kripto para piyasasında yaşanan gelişmeleri hassasiyetle takip ediyoruz. Kullanıcılarımıza ve kamuoyuna duyurmak isteriz ki borsamızdan yapılacak olan para yatırma ve çekme işlemlerinde hiçbir sıkıntı yaşanmadı, yaşanmamaya da devam ediyor. Şeffaf, çağdaş ve tüm sorumluluğunu üstlenebilen anlayışımız ile aynı şekilde devam ediyoruz.

Çerçevesi çizilen ve yasal düzenlemelere tabi olan kripto para sektörünün önünün açılmasını destekliyoruz.

2019’da kurulan kripto para alım, satım ve saklama platformu olarak kullanıcılarımızın yararına olacak şekilde tüm departmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Bir kez daha altını çizmek isteriz ki çerçevesi çizilen ve yasal düzenlemelere tabi olan kripto para sektörünün önünün açılmasını destekliyoruz. Bu konuda regülasyon varmışçasına çalışmalarımızı sürdürüyor ve müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için satış-operasyon ekibimizle 7/24 çalışıyoruz.

Regülasyonu yakından takip ediyor ve ivedilikle gelmesini umuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kripto varlık işlem platformlarından biri olarak son günlerde haber ve sosyal medya paylaşımlarına konu olan gelişmeleri tüm detayları ile yakından takip ediyoruz. Platformumuz üzerinden elde ettiğimiz gelirin vergisi mevzuatlara uygun bir şekilde verilmekte olup firmamızın ödenmiş sermayesi 30 milyon TRY’dir.

Türkiye kripto para sektöründe henüz oturmamış regülasyon sorununa Bittrt olarak geçmişte edindiğimiz finansal tecrübemiz ve öz denetim anlayışımızla çözüm getirmeye çalışıyoruz. Konuyla ilgili atılacak olan tüm adımlara destek vermeye hazır olduğumuzun bir kez daha altını çizmek isteriz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 Yorum

  1. Tüm borsaların yatırımcıları rahatlatmaası gibi bu tarz açıklamalar yapması lazm bence.

    1. YERLI BORSALARDAN UZAK DURUN HER NE ACIKLAMA OLURSA OLSUN YERLI PLATFORMU KULLANMAYIN.
      Sadece binance iyi .

      1. Binanceye birşey olmıyacağının garantisi var mı??Madem oynuyoruz Özgür demirtaşın tavsiyelerini dinleyin,önleminizi alın,soğuk cüzdana taşıyın ,o bile yeterli değilmiş,paranız yüksek ise,”custody”(velayet)sistemi…Bu işin yatırımcı bankacı sigortacı ve borsası biziz.


Başa dön tuşu