Bitcoin

Bitwise Araştırması: Bitcoin Önümüzdeki Yıllar Yükseliş Görecek

Bitwise isimli şirket ABD'li ekonomistler ile kripto para birimleri temalı bir araştırmaya imza attı.

Bitwise tarafından yapılan araştırmaya göre kripto para yatırımcılarının giderek daha fazla ilgi gösterdiği Bitcoin gelecek yıllarda değer kazanacak. ABD’li ekonomistlere Bitwise yönetimi tarafından sorulan sorularda kripto para birimi Bitcoin’in yükselip yükselmeyeceği ile ilgili soru sorulan 400’den fazla kişi %64 oranla Bitcoin fiyatının yükseleceğini düşündüklerini açıkladı.

Bitcoin’in kısa ve uzun vadede değer kazanabilecek olduğunu düşünenlerin oranı giderek daha fazla artarken, çok sayıda insan ise kripto para pazarında yeni gelişmeler göreceklerini düşünüyorlar.

Bitcoin’de yükseliş beklentisi uzunca bir süredir zaten var. Bitwise araştırmasından çıkan sonuçta %34 oranla Bitcoin’in gelecek 2024 yılında 2 katına çıkacak olduğuna inananların oranı dikkat çekmekte.

*Bitcoin araştırmaları her zaman doğru olmayabilir, yanıltıcı olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu