Blockchain

Blockchain Şirketi Factom İflas Yolunda!

Milyonlarca dolar değerindeki fon ile gündeme gelen Factom iflas sürecine girdi.

Factom’dan yapılan açıklamada Blockchain çözümleri şirketinin ödemeler için yeterli fon bulamadığı ve bu sebeple yeni adımlar atılmak zorunda kaldığı açıklandı. Factom kötü finansal durumu ele alırken, aynı zamanda şirketin bundan sonrasında nasıl hareket edeceğinin tamamen belirsiz olduğu belirtildi.

16 milyon dolar değerinde fon toplayan Blockchain çözümleri şirketinin bu fonları iyi kullanamamış olabileceğinden söz edilirken, bu iflas sürecine doğru gidişin özellikle de şirketin bu dönemde corona virüsü nedeniyle maddi kazanç sağlamak için olabileceği iddiasını ortaya atanlar mevcut.

Şirket yetkilisi tasfiye sürecinde olduklarını bu hafta Perşembe günü açıklarken, Factom’un bundan sonra mahkeme süreci ile karşı karşıya kalabileceği, alacaklıların ne olacağı ise son derece merak konusu olduğu ifade edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu