Blockchain

Blockchain Şirketleri Zorda

Blockchain şirketleri son dönemde beklenmedik düzeyde zorluklar yaşamaya başladılar.

ABD, İsrail, Çin, Avrupa anakarasında Blockchain şirketleri son dönemde beklenmedik düzeyde zorluklar ile karşı karşıya kalmaktalar. Şirketler, özellikle son dönemde ciddi bir fon bulma zorluğu yaşarken, birçoğu ise Blockchain projelerine ara vermek zorunda kaldılar. Sokağa çıkma yasakları gibi karantina uygulamaları nedeniyle bazı ülkelerde ciddi proje engellerine takılan Blockchain şirketlerinin bu dönemi atlatmasının diğer birçok şirkete göre çok ama çok daha zor olduğundan söz edildi.

ABD merkezli Blockchain şirketlerinin fon bulma konusunda çok daha fazla başarılı oldukları belirtilirken, özellikle Çin merkezli ve İsrail merkezli şirketlerin fon bulma konusunda daha zor durumla karşı karşıya kaldığından söz ediliyor.

Blockchain şirketlerini bu sebeple bekleyen iflas ve kapanma riskinin corona virüsü döneminde rekor düzeyde arttığı, bu artıştan özellikle de en fazla küçük ve daha az bütçeye sahip Blockchain şirketlerinin etkilendiği belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu