Blockchain

Blockchain Teknolojisi Çalışmalarında IBM’in Liderliği Uzun Sürebilir

Liderlik uzun sürecek mi?

Nexo

IBM, Blockchain teknolojisi ile ilgili tüm yeni çalışmalarda liderliği elinde tutmaya devam ediyor. Blockchain teknolojisi ürünlerinin geliştirilmesi ve yeni ürünler geliştirdikten sonra bunların etkin ve verimli kullanımında lider şirket IMB’in bir süre daha bu konuda liderliği elinde tutması ve bu liderliği belki uzun süre boyunca hiçbir zaman kaybetmeyecek olduğuna dair bir takım yorumlar var. Blockchain teknolojisine belki en fazla yatırım yapan şirket olan IBM’in dünya genelinde yüzlerce bölgede ürünlerinin aktif olarak kullanılması, şirketin gelirlerinin sürekli olarak çok iyi düzeyde olması gibi belirli bir takım nedenler şirketin daha fazla sayıda Blockchain teknolojisi ürünlerine ilgi duymasında riskleri üzerine almasına sebep olmuş olabilir.

Yapılan son araştırmalar dünyanın en fazla Blockchain çalışmaları yapan şirketleri arasında ilk şirketin IBM olduğunu gösterir nitelikte.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı