Ana SayfaBlockchainBlockchain Teknolojisi Çalışmalarında IBM'in Liderliği Uzun Sürebilir

Blockchain Teknolojisi Çalışmalarında IBM’in Liderliği Uzun Sürebilir

Takip et

IBM, Blockchain teknolojisi ile ilgili tüm yeni çalışmalarda liderliği elinde tutmaya devam ediyor. Blockchain teknolojisi ürünlerinin geliştirilmesi ve yeni ürünler geliştirdikten sonra bunların etkin ve verimli kullanımında lider şirket IMB’in bir süre daha bu konuda liderliği elinde tutması ve bu liderliği belki uzun süre boyunca hiçbir zaman kaybetmeyecek olduğuna dair bir takım yorumlar var. Blockchain teknolojisine belki en fazla yatırım yapan şirket olan IBM’in dünya genelinde yüzlerce bölgede ürünlerinin aktif olarak kullanılması, şirketin gelirlerinin sürekli olarak çok iyi düzeyde olması gibi belirli bir takım nedenler şirketin daha fazla sayıda Blockchain teknolojisi ürünlerine ilgi duymasında riskleri üzerine almasına sebep olmuş olabilir.

Yapılan son araştırmalar dünyanın en fazla Blockchain çalışmaları yapan şirketleri arasında ilk şirketin IBM olduğunu gösterir nitelikte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları