Blockchain

Blockchain Teknolojisi Şirketlerinin Gelecek 5 Yıllık Planları Değişiyor

Blockchain teknolojisi şirketi corona virüsü döneminde büyük hasar aldı.

Corona virüsü özellikle yeni açılan dükkanlar başta olmak üzere yeni gelişen sektörler üzerinde çok ciddi olumsuzluklara neden oldu. Milyarlarca dolar değerindeki blockchain şirketleri de coronavirüs dolayısı ile çok ciddi sorunlar yaşamaya devam ediyorlar.

Çin merkezli blockchain şirketlerinin görünürde herhangi bir hasar almadığı ancak bunun sebebinin Pekin yönetimi tarafından bazı şirketler üzerinden gösterilen güç gösterisinden kaynaklandığı belirtiliyor. Küçük ve yeni blockchain oluşumlarının ise yeni projeler için yatırım turunda başarılı olamadıkları, hatta yatırım turuna bile çıkamadıkları belirtilmekte.

Bunların her birinin ardında coronavirüs etkeni yatarken, özellikle de kısa vadede coronavirüs nedeniyle çok ciddi iflas ve benzer sonuçların yaşanmaya devam etmesi bekleniyor. Bu dönemde yeni açılan blockchain şirketi sayısı da düşüşe geçmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu