Blockchain

Blockchain teknolojisi umut veriyor

Blockchain teknolojisinin son derece umut veren yapısı ve gelecek beklentilerinin git gide daha fazla artmış olması yatırımcıları yakından ilgilendiren bir konu olarak gösteriliyor.

Blockchain hakkında yapılan araştırmaların günden güne yükseliyor olması ve geleceğin teknolojisi olması ve bu yönde gösteriliyor olması sürekli bu teknolojinin daha iyi olacak olduğu anlamına gelmiyor olsa bile, yatırımcıların ve bu yönde şirketlerin çok fazla çoğalıyor olması dikkat çekiyor.

Blockchain teknolojisini gelecekte neler bekliyor? Bu sorunun yanıtı henüz verilemiyor olmasına rağmen insanların ve özel şirketler ile hükümetlerin igi alanında olması dolayısı ile Blockchain’i iyi günler bekliyor diyenlerin oranı, ”geleceği yok” diyenlere oranla son derece fazla ve bu sayı sürekli olarak daha fazla artmakta.

Blockchain’i Çin destekliyor

Çin en fazla Blockchain teknolojisini test eden ve bu konuda araştırmalar yapan ilk ülke. Bu konuda Malta ve diğer birkaç ülkede de araştırmalar olmasına rağmen birçok ülkede henüz yeterince iyi araştırmalar olmaması ve gelecekte bu alanda yapılacak araştırmaların artması ile bu teknolojinin nerelerde ve nasıl işe yarayacağı ortaya çıkacak.

Blockchain teknolojisi hakkında Türkiye’deki son gelişmeleri https://bitcoinsistemi.com/etiket/turkiye adresinden takip edebilirsiniz.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu