Blockchain

Blockchain Yatırımlarının Sayısı Rekor Düştü

Blockchain yatırımlarının sayısında geçen yıla oranla büyük düşüş yaşandığı doğrulandı.

Yapılan araştırmalarda Blockchain yatırımlarının sayısında %50’nin üzerinde bir düşüş yaşandığı doğrulandı. Kısa süre içerisinde onlarca şirket bu alanda yatırım yapma yoluna girişirken, özellikle de Blockchain yatırımlarının Mart ayında büyük oranda düştüğü gözlemlendi.

Yapılan araştırmaya göre 2019 yılına oranla 2020 yılında yatırımların sayısının düştüğü tabloda net olarak gözler önüne seriliyor. 100’lü rakamlardan 40’lı rakamlara kadar gerileyen Blockchain yatırımlarının sayısında yaşanan bu azalmanın bu teknolojiye olan güvensizlik değil, bu teknolojinin ne kadar iyi olursa olsun henüz günümüzde şirketler tarafından  yeterince tercih edilmemesi gösteriliyor.

Bir yanda ise corona virüsüne bağlı sebepler dolayısı ile Blockchain yatırımlarının azaldığı yönünde bazı görüşler bulunduğunu söylemek gerek.

*Blockchain araştırmalarının sayısı ise hızla artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu