AltcoinHaberler

Bloktopia’dan (BLOK) Şaşırtan Rusya Kararı!

Yaptırımlara kripto para projeleri de katılmaya başladı.

Ülkelerin Rusya’ya yönelik yaptırımları devam ederken, popüler metaverse projesi Bloktopia‘dan da bir haber geldi.

Rusya’ya yönelik yaptırımlara destek kararı veren proje bir açıklama yayınlayarak Rus vatandaşlarının herhangi bir Bloktopia Alfa-Beta sürümüne veya herhangi bir BLOKPAD fırlatma rampası etkinliğine katılmalarını yasakladığını duyurdu.

Açıklamada alınan kararın uluslararası politikaya uygun olduğu belirtildi.

Açıklama şu şekilde;

“Uluslararası politikaya uygun olarak, Bloktopia bugün Rus vatandaşlarının, herhangi bir Bloktopia Alfa veya Beta sürümüne veya herhangi bir BLOKPAD fırlatma rampası etkinliğine katılmalarını yasaklıyor.

Ekonomik suç yasasının geçmesinin ardından bireysel Rus oligarkları ve elitlerinin yanı sıra işletmeler, politikacılar ve kuruluşlara uygulanan yaptırımların miktarında artan bir uluslararası artış var. Bu yeni tedbirler Rusya üzerinde artan ekonomik baskıyı daha da sıkılaştıracak.

Bu yaptırımlar hemen yürürlüğe girecek.”

Kripto para borsaları Binance ve Coinbase yaptırımlara uyacaklarını ancak, tüm Rus vatandaşlarına yönelik bir yasaklama içerisine girmenin makul olmayacağını ifade etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu