coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinBNB İçin Önemli Bir Dönüm Noktası Bugün Aşıldı: Yetkililerden Açıklama Geldi

BNB İçin Önemli Bir Dönüm Noktası Bugün Aşıldı: Yetkililerden Açıklama Geldi

BNB Chain'in uzun zamandır beklenen yeni genişlemesi bugün mainnet üzerinde kullanıcıların hizmetine açıldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance destekli bir blockchain ağı olan BNB Chain, Greenfield mainnet’inin lansmanını duyurdu. Greenfield ağı, zincirler arası programlanabilirlik ve veri erişim kontrollerine sahip merkezi olmayan bir veri depolama ağı olarak tanımlanıyor.

Bir yılı aşkın geliştirme ve test sürecinin ardından Greenfield depolama ağı halka açık mainnet üzerinde kullanıma sunuldu.

Greenfield, BNB Smart Chain üzerindeki akıllı sözleşmelerle arayüz oluşturabilen programlanabilir depolama seçenekleri sunuyor.

BNB Greenfield’ın benzersiz özelliklerinden biri de bir veri pazarı oluşturabilmesi. Burada kullanıcılar verilerini listeleyebilir, takas edebilir ya da satabilir.

İlgili Haber  Dev Piyasa Yapıcı Şirket Wintermute Trading, Binance'e 12 Gündür Bu Altcoinden Yığıyor

BNB Chain’in kıdemli yazılım mimarı Arnaud Bauer, “BNB Greenfield, web3 veri sahipliği ve veri ekonomisinde dönüştürücü bir gelişmedir. Kullanıcılara geleneksel Cloud hizmetlerine merkeziyetsiz bir alternatif sunuyor. Merkezi hizmetlerin aksine BNB Greenfield, kullanıcılara verileri üzerinde kontrol yetkisi vererek ihlal ve veri kaybı riskini azaltıyor” dedi.

Resmi BNB Chain hesabı, BNB Greenfield Mainnet’in lansmanını sosyal medya üzerinden duyurdu. Testnet aşamasında, 200.000’den fazla işlem ve çeşitli depolama sağlayıcılarından destek gibi önemli dönüm noktalarına ulaştıklarını vurguladılar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail