Altcoin

Bu Altcoin Eğer Acil Yükseliş Gösteremezse Kabus Gibi Düşüş Yaşanacak!

Uzmanlar düşüş beklentisinin yüksek ihtimal dahilinde olduğuna işaret ediyor.

40.000 dolar seviyesinden büyük düşüş gösteren ve 13.500 doların altına kadar gerileyen Yearn.finance (YFI) hakkında uzmanlardan yeni açıklamalar geldi. Açıklamalarda bugün 14.809 dolardan alıcı bulan YFI’nın eğer ki 16.000 dolar seviyesine yükseliş göstermezse eski 6.000 dolarlı seviyelerin altına bile düşüş göstermesinin mümkün olacağı iddia ediliyor.

Cold Blooded Shiller adlı kripto para birimi analistine göre eğer ki YFI 16.000 dolara yükselirse yeniden yükseliş eğilimi devam edebilir ancak bu dönemde herhangi bir alım emri girmek için kayda değer bir durum olmadığını ifade etti.

10.000 Dolar Altına Düşüş Beklentisi Oluştu

Bu dönemde YFI ile ilgili çok sayıda analist ise bir anda patlama yapan ve 44.000 dolarlı seviyelere ulaşan altcoin için büyük düşüşler görülmesinin mümkün olduğunu, iç ve dış gelişmelere bağlı olarak fiyatın 6.000 doların altına bile güven kaybına bağlı olarak gerileyebileceğine değindiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu