Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Finansman Desteğinin Ardından Yükselişe Geçti!

Bu Altcoin Finansman Desteğinin Ardından Yükselişe Geçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin Conflux Network’ün (CFX) arkasındaki geliştirici, DWF laboratuvarlarından 10 milyon dolar topladı.

Conflux Network (CFX) Yükselişe Geçti

DWF Labs, CFX’i projenin ekibinden ve vakıf rezervinden satın aldı. Conflux kurucu ortağı Fan Long, tokenlerin belirtilmemiş bir süre boyunca “doğrusal olarak açılacağını” söyledi.

CFX Günlük Grafiği

Conflux Network’ün yerel tokenı CFX, duyurunun ardından %9 değer kazandı. Layer 1 blok zinciri, finansmanı teknoloji altyapısını oluşturmak ve kullanıcı tabanını genişletmek için kullanacak.

Merkezi olmayan ekonomileri sınırlar ve protokoller ötesinde birbirine bağlayan bir Katman 1 blok zinciri olan altcoin Conflux Network (CFX), ekosistemine kolay fiat girişi için Alchemy Pay ile işbirliği yapmıştı.

Alchemy Pay’in ödeme noktası 173 ülkede Visa ve MasterCard ile ödemeleri, çoklu yurt içi transferleri ve gelişmekte olan pazarlardaki popüler mobil cüzdanları destekliyor.

İlgili Haber
Solana'daki (SOL) Kesintinin Nedeni Araştırılırken Solana Kurucu Ortağından Açıklama Geldi!

Conflux, blockchain özellikli SIM kartlar geliştirmek için Çin’in en büyük ikinci telekom sağlayıcısı China Telecom birlikte çalışıyor.

Bir Twitter gönderisine göre Web3 ürünü, en fazla kullanıcı ve uygulamayı içeren, küresel olarak şimdiye kadar görülen en büyük blok zinciri donanım ürünü olacak. China Telecom’un 391 milyondan fazla mobil abonesi bulunuyor.

Bundan önce Conflux, Ocak ayında Instagram’ın Çin versiyonu olan Little Red Book ile entegre olacağını açıkladı. Ortaklık, kullanıcıların NFT’lerini platformda görüntülemelerine olanak tanıyacak.

CFX token fiyatı, bu haberlerin ardından tırmanışa geçti. TradingView verilerine göre CFX, son birkaç saat içinde yaklaşık %9 artışla 0.23 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları