AnalizBitcoin

Bu Hafta Altın Fiyatlarında Ne Beklenmeli? – Bitcoin Ve Altın İçin Bu Hafta Beklentiler Neler? – 10 Kasım

Bu hafta Bitcoin, altın ve diğerlerinde neler görülecek? Neler beklenmesi gerek?

Lider kripto para Bitcoin fiyatında bu hafta yaşanacak olan değişimler merak edilirken, Bitcoin yatırımcılarının tek merak ettiği yatırım aracı Bitcoin değil. Altın fiyatları da bu hafta küresel olarak dikkat çekiyor ve çok sayıda yatırımcı altına yatırım yapmak istediğini belirtiyor. ONS altın fiyatının 2.000 dolar üzerine çıkıp çıkmayacağı, talebin ne düzeyde olacağı merak ediliyor.

Analistler ve yatırımcıların ortak görüşlerine bakıldığında büyük bir belirsizliğin yaşanacak olduğu için bu hafta içerisinde özellikle büyük değişimler görmek mümkün.

ONS Altın Fiyatında Yükseliş Beklentisi

10 Kasım’da 1.878 dolar seviyesinde bulunan ONS altın fiyatı ile ilgili beklentiler bu hafta içerisinde 1.900 dolar sınırını geçerek 1.933 dolara kadar ilerleyebileceği yönünde. Ancak bazı analistler ise teknik grafiklerin bu dönemde doğru sonuçlar vermediğini, veremediğini çünkü küresel coronavirüs salgını nedeniyle çok ciddi belirsizlik durumunun hakim olduğunu belirtiyor.

Bazı analistler 1.830 dolara kadar düşüş beklenebileceğine değinirken 2020 yılı sonuna kadar ONS altının 2.000 doları geçebileceğine de işaret etmekteler. Kısa süre içerisinde ONS altının 2.000 doları geçecek olduğu beklentisinin daha sıcak ihtimal olduğu belirtilmekte.

Bitcoin Fiyatı İçin Düşüş Bekleniyor

Bitcoin fiyatında bu dönemde analistler ABD’de seçim sürecinin tartışmalı geçecek olduğuna dair beklentilerin şimdiden azalması nedeniyle Bitcoin fiyatında düşüş olabileceğini ve 15.000 dolar altı 14.000 dolar üzeri seviyelerin bu hafta beklenmesi gereken seviyeler olduğuna değiniyor. Bitcoin fiyatının 15.800 dolara kadar yükselip gerileyebileceği beklentisi de piyasada tartışma konusu olsa da çok sayıda analiste göre Bitcoin bu hafta 14.000 dolar üzerinde ancak 15.500 dolar seviyesinin altında hareketlilik gösterecek.

Bitcoin fiyatının 16.500 dolar direncini bu hafta kırması beklenmezken, Başkan Biden’in yapacak olduğu açıklamalar ve ABD Başkanı Donald Trump’ın yapacağı açıklamaların fiyat üzerinde en belirleyici unsurlardan bir tanesi olması bekleniyor. Bunun yanında ABD’den gelecek haberler dışında coronavirüs pandemisi ile ilgili aşı ve tedavi haberlerinin önem taşıdığına değiniliyor. Pfizer ve BioNTech ortaklığında %90 başarılı olduğu açıklanan aşıdan gelecek olumsuz bir haberin bu hafta 16.000 doların üzerinde seviyenin görülmesine yol açabileceğine değiniliyor.

Yatırımcıları Kritik Ve Belirsizlik Dolu Bir Dönem Bekliyor

Kripto para birimi yatırımcıları başta olmak üzere tüm yatırımcıları bu haftalarda kritik bir dönemin beklediğini söylemek mümkün. Bu haftalarda yatırımcıların inişli çıkışlı grafiklerle daha fazla karşılaşacak olduğu, daha fazla endişe ve panik durumunun hakim olabileceği ancak sakinliğin korunmasının en önemli döneminin bu dönem olduğu gayet açık.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu