HaberlerKripto ParaMetaverse

Bu Metaverse Altcoin İngiliz Bankasıyla Ortaklık Kurdu!

The Sandbox İngiliz bankası Standard Chartered ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Metaverse dünyasının en popüler platformu The Sandbox, İngiltere’nin önde gelen bankalarından biri olan Standard Chartered ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

The Sandbox Standard Chartered’ın yanı sıra Hong Kong’un metaverse’ündeki kültürel merkezinin ikinci aşaması olan Mega City 2 için de bir dizi yeni ortaklık kurduğunu açıkladı.

Yeni ortaklıklar arasında Ocean Park, Standard Chartered, Regal Hotels Group, Tatler Asia, EVI, Brinc, MADworld, Gameone, Chord Hero, Time Gates of Hong Kong Pop Culture ve UFO School isimleri de yer alıyor.

83 ülkede faaliyet gösteren Standard Chartered, söz konusu The Sandbox ortaklığı sayesinde müşterilerine yeni özellikler sunabilecek. Bankanın amacının müşterileri için yeni metaverse deneyimleri yaşatmayı denemek olduğu belirtildi.

The Sandbox’ın Kurucu Ortağı Sebastien Borget, konu ile ilgili şunları söyledi:

“Yeni ortaklarımız, Hong Kong’u çok kültürlü, canlı bir şehir yapan şeylerin en iyilerinden bazılarını getirirken, açık bir metaverse inşa etme yaratıcı vizyonumuzu paylaşıyor.

Benzersiz sanal deneyimler sunmak için kendilerini yeniden keşfediyorlar ve The Sandbox platformu aracılığıyla yenilik yapıyorlar.”

Yapılan açıklamada yeni ortakların turizm, kültür, medya, eğitim, bankacılık, yatırım, müzik ve eğlence sektörlerinin en iyilerini temsil ettiği ve Mega City 2 projesinde kullanıcılara çeşitli deneyimler sağlayacakları belirtildi.

The Sandbox, oyuncuların LAND satın almalarını ve Mega City mahallesinin bir parçası olmalarını sağlamak için 28 Nisan 2022’de yeni bir LAND satışı başlatacaklarını da söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu