AnalizBitcoinHaberler

Bu Seviyelerden Bitcoin ve Altcoin Alınır Mı?

Analistler Bitcoin'deki son durumu yorumladı.

1 ay içerisinde 69.000$’dan 42.000$’a kadar düşen Bitcoin 46-47.000$ aralığındaki yatay hareketlerine devam ediyor.

Zirvesinden çok uzakta olan pek çok altcoin, Bitcoin’deki kararsızlığın bitmesini ve yönün belli olmasını beklerken, popüler analistlerden Bitcoin’e ilişkin umut verici paylaşımlar geldi.

Yıl içerisinde yaptığı pek çok isabetli tahmin ile yatırımcıların beğenisini toplayan ve Bitcoin stok akış (S2F) modelinin mucidi Plan B, son paylaşımında S2F modeline göre Bitcoin’in dipte olduğunu gösteren bir grafik paylaştı.

“Alt Bantlarda Olmayı Seviyorum”

Analist ayrıca şu ifadeleri kullandı: “Bitcoin’in noelde 100.000$’a çıkması için küçük bir mucizeye ihtiyacı var.

Bu olmazsa S2F’den vazgeçer miyim? Hayır. Alt bantlarda olmayı hep seviyorum. Bu modeli Bitcoin Mart 2019’da Bitcoin 4000$’ın altındayken yayınlamıştım.”

Ayı/Boğa Ayrımındayız

PlanB Bitcoin’i 100.000$’a götürecek sürprizi beklerken, bir başka deneyimli analist Philip Swift de Bitcoin’e ilişkin beklentilerini paylaştı.

Zirveleri bulmada başarılı işler yapan Pi Cycle Top indikatörünün mucidi Swift, Bitcoin’in 1 yıllık fiyat ortalamasının önemli bir Boğa piyasası/ayı piyasası seviyesi olduğunu belirterek fiyatın şuanda bu bölgede olduğunu söyledi.

Swift, boğaların bu seviyelerde devreye girerek ralliyi devam ettireceğine inandığını da sözlerine ekledi.

Borsalardaki Bitcoin sayısının azalmaya devam ettiğini belirten analist, uzun vadeli Bitcoin tutucuların hala ciddi bir hareket sergilemediğini sözlerine ekledi.

Bu verilerin yükseliş beklentisini kuvvetlendirdiğini söyleyen analist, bir de glassnode verisi paylaştı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu