blank
BitcoinHaberlerXRP

Bugün 2 Defa 300 Milyon Dolar Bitcoin (BTC) Aldı! Peki Elindeki Ripple’ları (XRP) Ne Yaptı?

Grayscale devasa Bitcoin alımlarına devam ediyor.

Piyasada yine kırmızı rengin hakim olduğu bir gecedeyiz. Ethereum dahil tüm altcoinler düşüşe geçmişken Bitcoin’de ufak çaplı bir atak yaşandı ve acaba 25.000 $ yolculuğuna mı hazırlanıyor sorularını ardından getirdi. Ancak haber saati itibariyle Bitcoin’de kırmızıya büründü ve  23.100$ seviyelerinden işlem görüyor.

Ancak Bitcoin’in hamisi diyebileceğimiz Grayscale yine BTC’yi yalnız bırakmadı. Grayscale fiyat fark etmeksizin her koşulda sepetini Bitcoin ile doldurmaya devam ediyor. Grayscale’in gün içerisinde 300 milyon dolarlık Bitcoin (BTC) aldığının haberinin paylaşmıştık.

İlgili Haber  Artık Almayacağım Demişti! Dayanamadı, Günlük Üretimin 13 Katı Bitcoin (BTC) Aldı

Ardından bir güzel haber daha geldi. Grayscale’in az önce paylaştığı verilere göre sahip olduğu BTC’lerin değeri 14,075.5 milyar dolara yükseldi. Buda demek oluyor ki Grayscale gün içerisinde yaklaşık 300 milyon dolarlık ikinci bir alım gerçekleştirdi. Zira 22.12.2020 tarihli verilere kıyasla, bugünkü verilerdeki Bitcoin miktarında fiyat çok değişmemesine rağmen, 600 milyon dolarlık bir artış meydana geldi. Grayscale’in bu BTC’leri diğer kurumsal şirketler için aldığı düşünüldüğünde beklenen çığ yaklaşıyor olabilir.

İlgili Haber  Dikkat Çığ Tehlikesi! Ünlü CEO: "Bitcoin'e (BTC) Çığ Düşecek, 2021 İçin Emir Toplanıyor"

Grayscale’in elindeki XRP miktarının değişmemesi ise dikkat çekti. Grayscale’in dün itibariyle elinde bulunan 18.6 milyar dolarlık XRP’nin değeri 13.7 milyar dolara düşmüş olsada, bu düşüş XRP’nin fiyat düşüşüyle hemen hemen aynı oranda, bu da dava haberine rağmen Grayscale’nin elindeki yüklü miktarda XRP’yi hala tuttuğunu gösteriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu