Ethereum

Vitalik Buterin: Ağ Saldırıları Olabilir, Bunları Engellememiz Gerek

Ethereum'un yaratıcısı Vitalik Buterin, Bitcoin ve Ethereum ağına büyük devletler ve hacker gruplarının saldırabilecek olduğunu ve buna karşı önlemler almak zorunda olduklarını açıkladı.

Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin, kripto para birimlerinin gelecekte olası büyük hacker gruplarının veya olası büyük devletlerin siber birimlerinin saldırısına uğrayabilecek olduklarını ve buna karşı daha çok fazla önlemler almak zorunda olduklarını açıkladı. ABD ve Rusya ile Çin gibi siber birimlerin bulunduğu büyük devletler her türlü saldırıları düzenlemekte üstlerine yok ve bu konuda oldukça başarılılar. Ağın çökmesi ile sonuçlanabilecek bu tür kötü eylemlerin engellenmesi için daha iyi güvenlik önlemlerinden söz eden Ethereum’un yaratıcısı Vitalik Buterin, bunu da kendilerinin yapabilecek olduğunu açıkladı.

Gelecekte ETH’nin BTC’ye göre daha güvenli olacağını ve daha fazla insan tarafından bu sebeple de tercih edilebilecek olduğunu açıklayan Buterin, yatırımcıların güvenliği için çalıştıklarını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu