bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriEthereumButerin Ve Lubin: Ethereum Bitcoin'e Doğrudan Tek Rakip Olabilir!

Buterin Ve Lubin: Ethereum Bitcoin’e Doğrudan Tek Rakip Olabilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum kurucularından Vitalik Buterin ve Joseph Lubin, Ethereum ile ilgili olarak yaptıkları ortak açıklamalarında kripto para biriminin Bitcoin’e doğrudan rakip olabilecek olduğunu ve bunu başarabileceğini açıkladı. Ethereum’un ”para birimi” olarak kabul görebilecek olduğunu ve insanların ETH’yi gelecekte çok daha fazla ve daha fazla ödeme noktasında kullanmalarına izin verilebileceğini düşündüklerini açıklayan ikili, eğer ki insanların isterse Ethereum’un bir para birimi olmasının önündeki tüm engellerin kaldırılacağını ve bunun önündeki tek engelin bu olduğu konusunda açıklama yaptılar.

Kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin’e göre son yıllarda Ethereum’un gelecekte 1. sıraya geçebileceğini ve Bitcoin’in 1. sırayı korumasının pek fazla mümkün olamayabileceğini düşünüyorlar. Bitcoin yatırımcılarının kısa ve uzun vadede Ethereum alma planları bulunurken bazı yatırımcılar Ethereum’un gelecekte daha fazla değer kazanacak olduğunu ancak bugün Bitcoin’de yatırım yaparken gelecekte Ethereum’a da yatırım yapabileceklerini belirtiyorlar. Ne kadar Ethereum 2. büyük altcoin olsa da Bitcoin’i geçmesi için 100 milyarlarca piyasa hacmi kazanması yani yatırım alması gerekiyor.

*Ethereum 2. sırayı çoğu kez korumayı başarmış bir altcoin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları