Ethereum

Buterin Ve Lubin: Ethereum Bitcoin’e Doğrudan Tek Rakip Olabilir!

Ethereum kurucularından Vitalik Buterin ve Joseph Lubin bugün ETH hakkında açıklama yaptı.

Ethereum kurucularından Vitalik Buterin ve Joseph Lubin, Ethereum ile ilgili olarak yaptıkları ortak açıklamalarında kripto para biriminin Bitcoin’e doğrudan rakip olabilecek olduğunu ve bunu başarabileceğini açıkladı. Ethereum’un ”para birimi” olarak kabul görebilecek olduğunu ve insanların ETH’yi gelecekte çok daha fazla ve daha fazla ödeme noktasında kullanmalarına izin verilebileceğini düşündüklerini açıklayan ikili, eğer ki insanların isterse Ethereum’un bir para birimi olmasının önündeki tüm engellerin kaldırılacağını ve bunun önündeki tek engelin bu olduğu konusunda açıklama yaptılar.

Kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin’e göre son yıllarda Ethereum’un gelecekte 1. sıraya geçebileceğini ve Bitcoin’in 1. sırayı korumasının pek fazla mümkün olamayabileceğini düşünüyorlar. Bitcoin yatırımcılarının kısa ve uzun vadede Ethereum alma planları bulunurken bazı yatırımcılar Ethereum’un gelecekte daha fazla değer kazanacak olduğunu ancak bugün Bitcoin’de yatırım yaparken gelecekte Ethereum’a da yatırım yapabileceklerini belirtiyorlar. Ne kadar Ethereum 2. büyük altcoin olsa da Bitcoin’i geçmesi için 100 milyarlarca piyasa hacmi kazanması yani yatırım alması gerekiyor.

*Ethereum 2. sırayı çoğu kez korumayı başarmış bir altcoin.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı