Bitcoin

Büyük Düşüş Devam Ediyor, Bitcoin Şimdi 9.500 Dolara Geriledi!

Bitcoin fiyatı gün içerisinde düşüş yaşarken çok büyük düşüşleri tetikleyebilecek olduğu iddia edilen 9.500 dolara geriledi.

Bitcoin fiyatındaki düşüşler devam ediyor Yatırımcıların son günlerde beklediklerinden fazla düşüş yaşanmaya başlarken, fiyatın ne kadar süre daha böyle düşecek olduğu hakkında çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı aklından daha büyük düşüşlerin olup olmayacağını geçiriyor.

9.600 dolara düşmesi ile birlikte analistlerin daha fazla düşecek olduğu uyarıları ile karşı karşıya kalan yatırımcılar, Bitcoin’in 9.500 dolara düşmesini beklemiyorlardı. Fiyatın kısa süre içerisinde bu kadar büyük bir düşüş yaşamış olması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Bitcoin fiyatı 9.500 dolara düştü!

Bitcoin fiyatının 9.500 dolara düşüşü ile beraber balinaların aktif satışlar yaptıkları tahmin ediliyor. 9.500 doların altına gerilemesi durumunda ise Bitcoin fiyatının yatırımcılara daha fazla düşüşler yaşatması mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu