Bitcoin

Büyük Düşüş Devam Ediyor, Bitcoin Şimdi 9.500 Dolara Geriledi!

Bitcoin fiyatı gün içerisinde düşüş yaşarken çok büyük düşüşleri tetikleyebilecek olduğu iddia edilen 9.500 dolara geriledi.

Nexo

Bitcoin fiyatındaki düşüşler devam ediyor Yatırımcıların son günlerde beklediklerinden fazla düşüş yaşanmaya başlarken, fiyatın ne kadar süre daha böyle düşecek olduğu hakkında çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı aklından daha büyük düşüşlerin olup olmayacağını geçiriyor.

9.600 dolara düşmesi ile birlikte analistlerin daha fazla düşecek olduğu uyarıları ile karşı karşıya kalan yatırımcılar, Bitcoin’in 9.500 dolara düşmesini beklemiyorlardı. Fiyatın kısa süre içerisinde bu kadar büyük bir düşüş yaşamış olması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Bitcoin fiyatı 9.500 dolara düştü!

Bitcoin fiyatının 9.500 dolara düşüşü ile beraber balinaların aktif satışlar yaptıkları tahmin ediliyor. 9.500 doların altına gerilemesi durumunda ise Bitcoin fiyatının yatırımcılara daha fazla düşüşler yaşatması mümkün.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı