Kripto HaberleriCardanoCardano (ADA) İçin Önemli Gelişme: Resmen Duyuruldu!

Cardano (ADA) İçin Önemli Gelişme: Resmen Duyuruldu!

Takip et

Dünyanın en büyük Proof of Stake ağlarından biri olan Cardano (ADA) üzerinde merkeziyetsiz finans uygulamaları geliştirmeyi amaçlayan bir platform olan AdaSwap’ın lansmanı, Web3 işletmeleri için yeni fırsatlar doğurabilir.

Cardano’nun AdaSwap Platformu Açık Test Ağında Hayata Geçti

AdaSwap ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, protokolün araçları artık halka açık test ağında kullanıma açıldı. Protokol, Cardano (ADA) ekosisteminin ilk merkezi olmayan kripto para borsalarından (DEX’ler) birini destekliyor.

AdaSwao ayrıca, ADA Blockchain’i için bir katman iki çözümü olan Milkomeda’nın üzerinde geliştirilmiş ilk merkezi olmayan uygulama olma özelliği taşıyor.

İlgili Haber
Cardano Kurucusu Kripto Para Düzenlemeleri Hakkında Konuştu!

Bu nedenle, yeni platform tamamen EVM uyumlu Cardano tabanlı bir ortamdan faydalanıyor. Bu sürümle birlikte Milkomeda platformunda kilitlenen toplam değer (TVL) 36 milyon doları aştı.

AdaSwap CEO’su Itai Levi, ekibinin son başarısından heyecan duyduğunu ve bunun Cardano’nun tüm ekosistemi için önemini vurguluyor:

“Milkomeda üzerinde çalışmak, Adaswap’in hızlı bir şekilde faaliyete geçmesini ve ADA yerel varlıkları için DEX’imize ışık hızında kullanılabilirlik kazandırmasını sağladı. Topluluğumuzun bu yeni fırsatları keşfetmesi ve ADA DeFi ekosistemine yeni bir likidite dalgası getirmesi için sabırsızlanıyoruz. Milkomeda’nın sunacağı Blockchain’ler arası çalışabilirlik özelliklerinin getirdiği avantajlardan da faydalanmayı bekliyoruz.”

AdaSwap kısa bir süre önce ödüllü Hollywood yıldızı Gal Gadot tarafından desteklenmiş ve ayrıca Shima Capital gibi büyük şirketlerden de yatırım almıştı.

ADA kurucusu Charles Hoskinson kısa bir süre önce ABD’li politikacılara bir konuşma yapmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları