Ana SayfaBitcoinCardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson, Michael Saylor ve Bitcoin'i (BTC) Sert Eleştirdi!

Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson, Michael Saylor ve Bitcoin’i (BTC) Sert Eleştirdi!

Takip et

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Moğolistan’da yakın zamanda gerçekleştirilen bir AMA (“Bana Soru Sor”) oturumunda, Michael Saylor’ın Cardano’yu bir menkul kıymet olarak adlandırmasına ilişkin düşüncelerini paylaştı.

İlgili Haber
Bitcoin Boğası Michael Saylor'dan Çok Tartışmalı Bir Ethereum Yorumu Geldi!

Hoskinson, mevcut kripto para piyasasında Michael Saylor’ı Tone Vayes ile karşılaştırdı. Bu kişinin kim olduğuna dair de bilgi veren Hoskinson, Vays’in eskiden çok popüler bir isim olduğunu ve Bitcoin dışındaki her şeyin bir dolandırıcılık olduğunu iddia ettiğini söyledi.

Hosk, şimdi Michael Saylor’un onun yerini aldığını ve “Bitcoin’in doğru yol olduğunu” ve diğer her şeyin bir aldatmaca ya da menkul kıymet olduğunu söylediğini belirtti.

Charles Hoskinson: “Cardano, Bitcoin’den Birçok Açıdan Daha İyi”

Charles Hoskinson, ADA ekosisteminin Bitcoin’den çok daha merkeziyetsiz olduğunu ve sadece bir değer birikim aracı olan BTC’den çok daha fazla kullanım alanına sahip olduğunu söyledi.

Hoskinson’a göre insanlar ADA tokenini yalnızca alım satımdan para kazanmak için değil ayrıca Cardano tabanlı çok sayıda proje ve ürün üzerinde harcama yapmak için de kullanıyor.

Bununla birlikte Michael Saylor ise ADA tokeninin bir menkul kıymet olduğunu iddia ediyor. Hoskinson, BTC’nin tek gerçek kullanım alanının spekülasyon yapmak olduğunu ve buna rağmen kimsenin BTC’yi bir menkul kıymet olarak adlandırmadığını söyledi.

Hoskinson ayrıca Saylor’un Bitcoin’in beklediği şekilde ilerlememesi halinde iflas edeceği uyarısında bulundu.

Kısa bir süre önce açıklama yapan Michael Saylor, Ethereum’un da bir menkul kıymet olduğunu iddia etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Vedat

Herkes kendi çöplüğünde ötüyor..dil eşekte de var

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları