Haberler

Cardano CEO’su Charles Hoskinson Justin Sun’ı Eleştirdi

Cardano CEO'su Charles Hoskinson Justin Sun'a tepki gösterdi.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, TRON CEO’su Justin Sun’ı sert bir dil ile eleştirirken, bir öğle yemeği için 4.5 milyon dolar para ödemesinin ciddi bir problem olduğunu ve kendisinin bu konuda sadece dikkat çekmek için bunu yaptığını iddia etti. Bitcoin ve diğerleri hakkında herhangi bir basın açıklaması yapmayan Cardano CEO’su Charles Hoskinson, kripto para birimi ile ilgili ise bazı eleştirilerde bulunarak söz gelimi EOS’u sert bir şekilde eleştirdi.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, EOS ile ilgili bir takım problemler olduğunu iddia ederek, merkeziyetsiz olması konusunda da bazı sorunlar bulunan kripto para birimleri arasında EOS’u gösterdi. Bitcoin’e alternatif olarak birçok farklı altcoin olsa da hiçbiri bugüne kadar tam anlamı ile başarılı olamadı ve yakın zamanda başarılı olamayacak gibi görünüyor. Bitcoin sahipleri ise bu konuda gelecekte altcoinlerin yeni bir rakip olabileceğini, kısa vadeli zamanda ise bunun mümkün olmayacak olduğunu açıklıyor.

Hoskinson bu konuda açıklamalarından dolayı zaman zaman TRON taraftarlarından ve kripto para sahipleri tarafından tepki çekiyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı