Kripto HaberleriAltcoinCardano Çin Merkezli Huobi Borsasına Giriyor

Cardano Çin Merkezli Huobi Borsasına Giriyor

Takip et

Akıllı sözleşme sistemi olarak adından söz ettiren Cardano, ADA token modeli ile birlikte Çin merkezli Huobi borsasında listelenecek. Şirket, aslında akıllı sözleşme sistemleri ile alakalı olarak ilk etapta hizmet sunuyordu. Zaman içerisinde sektörde yer alabilmek için ADA token modeli geliştirildi ve adından söz ettirdi.

Çin pazarı özellikle kripto para birimleri için adından çok ciddi anlamda söz ettiriyor demek de yanlış olmaz sanırım. Nitekim ADA token, yakın bir zaman dilimi içerisinde Çin merkezli Huobi borsasında yatırımcılara açılacak. Dolayısı ile heyecan verici yeni bir alternatif olarak dikkat çekecek diyebiliriz.

 

Huobi Haberinden Sonra %10 Değer Kazandı

ADA Token, bu haber ile birlikte değer artışı göstererek yine adından çok ciddi anlamda söz ettirdi. Cardano biriminin kısa bir zaman dilimi içerisinde bu denli değer artışı göstermesi, ilerleyen süreçte yatırımcılar için iyi oldu. Nitekim şirket, beklentilerin daha fazla üzerine çıkmayı hedefliyor.

Charles Hoskinson, konu ile alakalı haberleri Twitter üzerinden tüm takipçilerine açıkladı. Fiyat ilerleyen günlerde ne olur hep beraber göreceğiz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları