CardanoHaberler

Cardano’da (ADA) Balinalar Sefere Çıktı: 4 Ayın En Yükseği!

Önde gelen kripto para birimlerinden Cardano ağındaki balina transferleri, 4 ayın en yüksek seviyesini gördü.

Ethereum‘un (ETH) kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson tarafından geliştirilen Cardano (ADA), oldukça aktif günler yaşıyor. Cardano, kısa süreli bir durgunluk ve piyasa geneline ayak uydurması sonrasında şimdi resmen balinaların akın ettiği bir ağa dönüştü.

0,40 dolara kadar gerileyen ADA fiyatı, görünüşe göre balinalara fırsat verdi. Balinalar şu an ise ağdaki işlemleri ile 4 ayın en yüksek işlem seviyesine ulaştı. Balinaların dip noktadan alım yaptığı görülebilmekte ve bunun sebebi beklenen hard fork olabilir.

Santiment tarafından aktarılan verilerde de 1 hafta önceki alımların, daha önceki haftaya göre yaklaşık 3 kat arttığı görülmüştü. 0,40 dolara kadar gerileyen ADA burada hem destek fırsatı hem de balinalara uzun vadeli fırsat vermiş olabilir. Toplamda 100.000 doların üzerinde değere sahip işlemlerin sayısı, bir anda günlük 1.085’in üzerine çıktı ve bunun önemli bir sıçrama olduğu söylenebilir.

Cardano’da Hard Fork Dönemi

Santiment uzmanları ise konu hakkında yaptıkları açıklamada söz konusu beklenmeyen artışların genellikle fiyat hareketleri ile uyumlu ve eşzamanlı olduğunu vurguladı.

Cardano fiyatı ise son 24 saat içerisinde %3.9 düşüş yaşayarak 0,56 dolar seviyesine geriledi. ADA, 14 günde %27, 30 günde %38, 1 yılda ise %72 değer kaybetti. Bu kayıptan önceki rekor ise Cardano ağındaki Alonzo hard fork beklentisi ile geldi. Cardano ekibi şimdi ise Vassil hard forku için tarih verdi ve o tarihe yönelik beklenti sürüyor.

İlgili Haber
Vasil Hard Fork Etkinliği Cardano'da (ADA) Boğa Tetikleyicisi Olabilir Mi?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu