Haberler

Changpeng Zhao: Bizi etkilemeyen düşüşler var

Binance‘ın CEO’su ve kurucularından Changpeng Zhao, düşüşlerden etkilenmediklerini açıkladı.

Binance‘ın CEO’su ve kurucularından Changpeng Zhao, kripto paralar konusunda kendilerinin düşüşlerden etkilenmediğini açıkladı. Kripto para düşüşlerden etkilenmediklerini ve bu düşüşlerin kendilerini pek fazla vurmadığını belirten Zhao, yatırımcıların kripto paralar konusunda yaşadıkları düşüşlere rağmen hala piyasada dolaşımın son derece fazla olduğunu ve düşüşler görmediklerini belirtti.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olarak bilinen ve Coinbase ile rakip olan Binance, bu konuda rakiplerine göre oldukça fazla işlem kapasitesi hacmine sahip iken, yatırımcıların kendilerini tercih etmesi için gerek komisyon oranlarını düşürmesi, gerek bir takım referanslar ile daha fazla kazanç elde edilmesine olanak sağlayan daha düşük komisyonlar sunması sayesinde yatırımcı çekiyor.

Zhao: Bizi etkilemiyor

Zhao’ya göre kripto para fiyatlarının düşmesi Binance’ın gelir kazanmasının önünde bir engel değil. Sadece ufak bir takım değişimlere sebep olan bu durum ile ilgili olarak diğer borsalar sorunlar yaşarken, Binance’ın ekonomik olarak maddi sorunlar yaşamaması gücüne bağlı olarak tercih edilmesine bağlanabilir. Türk borsaların son durumu ise henüz ne durumda bilinmiyor.

Kaynak: CoinTelegraph

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu