Blockchain

Yetkili: Blockchain Şirketleri Tokenlere Odaklandı, Blockchain’e Değil!

Pekin Blockchain Teknoloji Uygulama Birliği’nin (BBAA) başkanı Yedong Zhu yerel bir televizyonda Blockchain şirketleri hakkında açıklama yaptı.

Pekin Blockchain Teknoloji Uygulama Birliği’nin (BBAA) başkanı Yedong Zhu tarafından yerel bir televizyon kanalında açıklama yapıldı. Açıklamada Çinli Blockchain şirketlerinin %89 kadarının aktif olarak Blockchain sektörüne değil, tokenlere odaklandıkları ve token odaklı olarak aktif çalışmalar sürdürmeye devam ettikleri belirtildi. Çin’de Blockchain ve kripto para birimi şirketlerinin sayısı rekor kıracak düzeyde değil ancak birçok şirket var ve bu sayı giderek artışta.

Pekin Blockchain Teknoloji Uygulama Birliği’nin (BBAA) başkanı Yedong Zhu ise bu şirketlerin Blockchain temelli olmalarına rağmen token odaklı olmalarından dolayı Blockchain konusunda çalışmaların daha düşük düzeyde olabildiğini açıklayarak şirketlerin foyasını ortaya çıkardı.

Pekin’de ikamet eden yöneticiler ülkede kripto paralara karşı agresif bir baskı politikası güdüyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı