bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerCoinbase 25 milyon kullanıcıya sahip

Coinbase 25 milyon kullanıcıya sahip

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase kullanıcı verileri açıklandı. Açıklanan verilere bakıldığında ise kripto para sahibi olan insan sayısının bu sayıdan daha az olduğunun tahmin edildiği ve Coinbase platformunun kripto para borsası olarak tarihte rekorlar kırabilecek en iyi kripto para borsası olma yolunda emin adımlarla ilerlediği öğrenildi. Bir süredir kripto para sahiplerinin en fazla ve güvenilir olduğundan dolayı tercih ettikleri, arkasında bulunan yönetim ekibinin kibirli olmaması, güvenilir ve samimi açıklamaları ile düşük komisyon ücretleri sunmasından dolayı Coinbase’in daha fazla tercih edilir olacağı beklentisi yaygın hale gelmişti.

Coinbase nasıl bu kadar fazla kullanıcı sayısına sahip?

Coinbase’in nasıl bu kadar fazla kullanıcı sayısına sahip olduğu konusunu ise zaman içerisinde en fazla tercih edilen kripto para borsası olarak lanse edilmesi gösteriyor. Kimi zaman kullanıcılar kripto para satın almayı bilmese bile öğrenmek ve kayıtlarının olması için tercih olarak ilk sırada kolay kullanım, adının fazla etkili olması gerekçelerinden dolayı birinci sırada en fazla tercih ettikleri borsa olarak Coinbase’i gösteriyorlar ve kayıt oluyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları