Kripto HaberleriHaberlerCoinbase Hakkında Yeni İddia!

Coinbase Hakkında Yeni İddia!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase hakkında ortaya atılan yeni iddia dev bütçeli kripto para borsasının Bitcoin depolama şirketini satın alacak olduğu ile ilgili oldu. Kripto para borsasının yeni bir satın alım için süreci yürüttüğü iddia edilirken, İsviçre merkezli XAPO’nun satın alınmasını gündeminde olduğu iddia edilen ABD merkezli kripto para borsası şirketi Coinbase bu şirketi satın alma aşamasında olabilir.

Dünyadaki tüm Bitcoin’lerin %5 kadarının koruma altında tuttuğu tahmin edilen XAPO’nun bu hizmetleri sunan güvenilir bir şirket olduğu, İsviçre merkezli olmasının ABD merkezli kripto para borsası için güvenliğe ve gizliliğe daha fazla katkı sunabilecek olduğunu gösteriyor.

Coinbase dünyada en fazla tercih edilenler arasında

Coinbase dünyadaki tüm kripto para borsaları arasında en fazla tercih edilen borsalar arasında. Adından sık söz ettiren kripto para borsasının bu konuda yapılan çalışmalarda çok kez dünyada yatırımcıları bakımından en güvenilir kripto para borsası olduğunu kısa bir sorgulama yaparak bulmak mümkün. Coinbase dünyadaki en büyük kripto para platformlarından birisi olarak hizmet vermekle beraber geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarına da girmek için hamleler yapmıştır.

İlgili Haber
Coinbase Türkiye'ye Açıldı: 60 TL Giriş Bonusu
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları