bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBorsaCoinbase SEC'e Lisans Başvurusu Yaptı

Coinbase SEC’e Lisans Başvurusu Yaptı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para ticaret platformu olan Coinbase, Amerikan Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu’na (SEC) lisans başvurusunda bulundu. Kripto para dünyası için önemli olan bu durumun gerçeklemesi durumunda Coinbase SEC ile beraber çalışmaya başlayacak.

Bu durumla beraber Coinbase diğer kripto para ve tokenleri de sisteminde listeleme şansına sahip olacak.

Yeni Kripto Paralar Listelenmeden Önce Konu Netleşmeli

Coinbase yöneticileri, sisteminde yeni kripto para listelemesi konusunda bazı tereddütler yaşadığını ve havada kalan düzenleme konularının netleşmemesi durumunda sisteme yeni kripto para eklenmeyeceğini ifade etmişti. Kripto paralar için en güvenilir ve en büyük platform olmayı amaçlayan Coinbase, SEC lisansı alırsa hedeflediği konuma gelecek gibi görünüyor.

Şuan için sisteminde Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin olan Coinbase, sadece iyi bilinen, güvenilen, spekülasyonlara açık olmayan sağlam coinleri sisteminde listeleyeceğini ifade ediyor. Ripple gibi dünyanın en büyük üçüncü hacimli kripto parasını bile sisteminde listelememişti. Hatta geçtiğimiz günlerde Ripple’nin Coinbase’de listelenecek haberi bile XRP nin fiyatını uçurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Ripple‘nin Coinbase‘e, XRP‘nin sistemde listelenmesi için 100 milyon dolar gibi bir ücret ödemeye hazır olduğu da yapılan iddialar arasındaydı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları