Kripto HaberleriHaberlerRipple'nin Coinbase'de Listeleneği İddiası Fiyatını Yükseltti

Ripple’nin Coinbase’de Listeleneği İddiası Fiyatını Yükseltti

Takip et

Ripple’nin Coinbase’de Listeleneği İddiası Fiyatını Yükseltti

14 milyondan fazla kullanıcısı ile dünyanın en büyük Kripto Para ticaret platformları arasında olan Coinbase’de, Ripple’nin listleleneceği iddia edildi. Bu iddia bile Ripple’nin fiyatının yüzde 20 civarında artmasını sağladı.

Bu iddianın arkasında iki ana sebep var:

1. Coinbase ve Ripple Yöneticileri Bir Araya Gelecek

Bugün CNBC ekranlarında yayınlanacak olan Fast Money programına Ripple’nin CEO’su Brad Gralinghouse  ve Coinbase başkanı Asiff Hijri katılacak. Programda her ne kadar tanıtım ve haberden ziyade kripto para ekonomisi hakkında konuşulacak olsa da bu buluşma iddiaları iyice alevlendirdi.

2. Coinbase Personel Alımı

Coinbase’nin yeni işe aldığı 500 personelden 90’ı bugün itibari ile işe başladı. Böyle büyük bir işe alım hareketinin arkasında büyük bir şeyin gerçekleşebileceği düşünüldü. Bu da Ripple’nin sistemde listelenebileceği iddiasını ortaya koydu.

Konuyla ilgili Ripple CEO sundan ve Coinbase yöneticilerinden herhangi bir açıklama gelmemesi üzerine Ripple’nin fiyatı eski değerine geriledi.

Ripple Coinbase'de Listelenecek İddiası

Dün 12:00 civarlarında 1.08 dolarlara kadar yükselen Ripple şu an itibari ile 0.95 dolar civarında. Önümüzdeki günlerde ne olacağını hep beraber göreceğiz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları