coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple'dan Coinbase'ye Para Teklifi

Ripple’dan Coinbase’ye Para Teklifi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Daha önce Ripple, dünyanın en büyük kripto para ticaret platformu Coinbase‘de yayınlanacak dedikodusunu gündeme getirmiştik. İddia her ne kadar asılsız çıksa da bu dedikodu bile Ripple’nin fiyatını uçurmaya yetmişti. Ripple’nin COE’su Garlinghouse bu iddianın gerçekleşmesi için uğraşıyor.

Bloomberg’in yaptığı habere göre Ripple, XRP’nin dünyanın en büyük kripto para borsalarında listelenmesi için milyonlarda dolar ödemeye hazır. Sunulan raporda Ripple şirketi, Coinbase ve Gemini platformlarında XRP’nin listelenmesi bu şirketelere bir takım mali teşvikler sundu.

Gemini‘ye sunulan teklifte 1 milyon dolar gibi bir ücretin nakit olarak ödeneceğini ileri sürüldü. Coinbase’ye yapılan teklifte ise 100 milyon dolarlık kredi ile XRP’nin listelenmesi istendi. Her iki platformda bu teklifleri red etti ve XRP‘yi sistemlerinde listelemediler.

Öte yandan kripto para borsalarının sistemlerinde bir coini listelemesi için uçuk fiyatlar talep ettiği biliniyor. Hatta öyle ki Autonomous Next tarafından yapılan bir araştırma, yüksek hacimli borsaların bir kripto parayı listelemesi için 1 ila 3 milyon dolar arasında ücret talep ettiği ortaya çıktı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları