Kripto HaberleriHaberlerCoinbase son günlerin en popüler borsası oldu

Coinbase son günlerin en popüler borsası oldu

Takip et

Coinbase, kripto para borsaları arasında adından söz ettiren ve sıklıkla olmasa bile aralıklarla gündeme gelen borsalardan bir tanesi. En etkili gücü kripto para sektöründe adı ve bu adı kullanması, yatırımcılar çekmek için fazlası ile yeterli oluyor. Coinbase borsasının etkin ve güvenilir kararları, yönetim ekibinin başarılı isimlerden oluşuyor olması ve diğer detaylar düşünüldüğünde dünyada en fazla güvene sahip olan borsalar arasında ilk sırada olduğunu söylemek yanlış olmaz, aksine çok doğru olur. Borsanın bu güvenilirliği sayesinde adını da etkin bir şekilde kullanması daha fazla yatırımcının tercihi olarak Coinbase’nin olmasını sağlayarak neticede 25 milyon yatırımcı kullanıcı sayısına sahip olmasında etkili oluyor.

Türkiye’den de yatırımcıların tercihi

Türk yatırımcıların yabancı borsalar arasında tercihleri arasında ilk sıralarda Coinbase var iken, bunun yanında Binance borsası da aktif olarak tercih edilenlerden birisi. Binance ile Coinbase arasındaki rekabet ise gün geçtikçe daha fazla artıyor ve rekabet yarışını kazanacak olan borsanın hangisi olduğu sık sık değişiyor. Ancak Türkiye’den Binance borsasının daha fazla tercih edildiği grafiklerle ortaya çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları