Haberler

Coinbase’ye 3 yeni ‘taze kan’

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, yaptığı açıklamada şirkete 3 yeni yönetici atandığını ve bu yöneticiler sayesinde şirketin kendisini çok daha fazla ileriye götürecek hedeflerine durmaksızın devam edileceğini açıkladı. Şirketin son derece iyi yönetilmesi için bu tür adımlar atmaya devam edecek olduklarını ve ‘taze kan’ ile kendilerini yenilemeye devam edecek olduklarını belirten CEO Armstrong, kripto para borsaları arasında en iyisi olmak için yenilikçi olmayı sürdüreceklerinin mesajını paylaştı.

Şaşırtan kararlar alındı

Şirket yönetiminin şaşırtıcı şekilde 3 yeni yönetici ataması uzun süredir beklenmeyen ve basına bile sızdırılmayan konulardan birisiydi. 8 milyarı aşkın güncel değeri ile birlikte kripto para borsaları arasında en iyilerinden birisi olarak gösterilen Coinbase’nin bu konuda yeni yöneticiler ile daha iyi yere varması hedeflendi. CEO Armstrong’a göre yeni yöneticiler daha fazla çalışacak, daha iyi kararlar alacak ve mevcut durumdan daha iyi yere gelmelerini sağlayacak kadar büyük kararlar alınmasında etkili olacaklar.

Kripto para borsasının aldığı ve alacak olduğu kararların piyasada diğer şirketleri (kripto para borsaları) ilgilendirdiği ve yakından izlendiği bilinmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı