XRP

CoinGate, Artık XRP’yi Destekliyor!

Kripto para ödeme istemcisi CoinGate artık XRP'yi desteklediklerini açıkladı.

CoinGate, kripto paraların ödeme yapmak için sık kullanıldığı bir platform. XRP’yi desteklememesinden dolayı bir süredir eleştirilen platform, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada kripto para ödeme destekleri arasına XRP’yi eklediklerini duyurdu. XRP’nin ödeme yapmak ve ödeme almak için desteklenecek olduğunu açıklayan CoinGate, belirli sınırlar ile XRP’nin artık ödeme yapılabilecek ve alınabilecek olduğunu ve platformun tüm üyeleri tarafından kullanılabilecek olduğunu açıkladı.

Ripple şirketinin sürekli yeni anlaşmalara yönelik adımları ve kripto para dünyasındaki büyük rolü, bankaların bile Ripple ile anlaşma yapmasında fayda sağlayan bir girişimcilik örneği olarak belirtiliyor. Bankaların bir bölümü Ripple şirketi ile 2019’da anlaşma imzalamaya hazırlanırken, bir bölümü ise Ripple ile anlaşma yapabilecek olduklarını ve gelecekte Ripple’ın ödeme teknolojilerini değerlendirme potansiyeline sahip olduklarını düşünmekteler.

Henüz CoinGate platformunda XRP belirli sınırlara dahil olarak kullanılabilir iken, bir süre sonra sınırların gevşetilmesi bekleniyor. XRP’nin ödeme almak ve ödeme göndermek için en fazla kullanılan 2. kripto para olması da kullanım alanını sürekli genişletiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CoinTelegraph
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu