BitcoinHaberler

Craig Wright Davasında İşler Kızışıyor

Kleiman varisleri Wright'ın gerçek Bitcoin adresleri listesini mahkemeden hala sakladığına inanıyor.

Satoshi Nakamoto olduğu iddiasıyla sık sık gündeme gelen Craig Wright’ın foyası meydana çıktı. Wright’ın mahkemeye delil olarak sunduğu Bitcoin adresleri listesi asılsızmış!

Söz konusu skandalın ortaya çıkmasını fırsat bilen Wright’ın eski ortağı olan Kleiman cephesi ise mahkemeye yeni deliller sunmak için kolları sıvadı.

Bilindiği gibi birkaç gün önce gizemli bir Bitcoin madencisi Wright’ın kendisine ait olduğunu iddia ettiği Bitcoin adreslerinden 145 tanesini kullanarak “Craig Steven Wright, bir yalancı ve sahtekârdır. Bu mesajı imzalayabilecek anahtarlar onda yok. Hepimiz Satoshi’yiz…” şeklinde bir mesaj yazmıştı.

İlgili Haber
Craig Wright-Satoshi Nakamoto Çıkmazında Sansasyonel Gelişme!

İşler İyice Kızıştı

Kleiman cephesi söz konusu olayı kendileri açısından avantaja çevirmeye çalışmakla beraber ilgili listelerin
Wright’ın iddia ettiği gibi gerçek Bitcoin adresleri listesi olmadığını belirtti ve Wright’ın hala gerçek listeyi sakladığını iddia etti.

Kripto camiasının büyük çoğunluğu Wright’ın Satoshi olmadığına inansa da Kleiman varisleri Wright’ın hala çok büyük bir Bitcoin cüzdanına sahip olduğunu düşünüyor. Varisler söz konusu paradan pay kapmanın peşini bırakacak gibi görünmüyor. Bakalım Wright cephesinden konuyla ilgili nasıl bir açıklama gelecek?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu