Ana SayfaHaberlerCryptoFED, Bu İki Altcoin İçin SEC'e Yaptığı Başvuruyu Geri Çekti!

CryptoFED, Bu İki Altcoin İçin SEC’e Yaptığı Başvuruyu Geri Çekti!

Takip et

Amerika Birleşik Devletlerin’de ilk yasal DAO olarak tanınan American CryptoFed, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yaptığı token başvurularını geri çekti.

Wyoming merkezli, merkezi olmayan özerk kuruluş (DAO) American CryptoFed, bir SEC dosyasına göre, SEC’e yaptığı Locke ve Ducat tokenlerini menkul kıymet olarak kaydetme talebini geri çekti.

Dosyada geri çekme talepleriyle ilgili şu ifadelere yer verildi:

“CryptoFed, Locke ve Ducat tokeni için yaptığı menkul kıymet başvurusunu, bu tokenler menkul kıymet olmadığı için geri çekilmesini istiyor.”

CryptoFED, geçtiğimiz yıl söz konusu tokenleri, ikincil piyasada ve iade edilebilir müzayedelerde orijinallerinden daha yüksek bir değerde kullanmak üzere SEC’e kayıt başvurusunda bulunmuştu.

Ancak SEC, CryptoFED’in başvurusunu “maddi açıdan eksik ve yanıltıcı bir kayıt formu doldurulduğunu belirterek” Kasım ayında durdurmuştu.

Şimdi kayıt talebini geri çeken CryptoFED, dosyasında söz konusu tokenlerin kullanıcılara verilmediğini veya satılmadığını belirtti.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Wyoming eyaletinde yasal olarak tanınan American CryptoFED, Kendisini “sıfır enflasyon, sıfır deflasyon, sıfır işlem maliyeti olan bir para sistemi” olarak nitelendiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları