XRP

Dava İle Boğuşan Ripple Bombayı Patlattı – Ünlü Analist XRP İçin Umutları Artırdı!

XRP'ye ve Ripple'a karşı açılan SEC davası devam ederken Ripple'ın attığı son adım büyük ilgi topladı.

Ripple‘a karşı açılan menkul kıymet davası 2020’nin sonundan beri XRP‘yi etkisi altına aldı ve bu etki hala sürüyor.

XRP’nin menkul kıymet olduğunun iddia edildiği davada sona gelinmesine çok az kaldı gibi gözüküyor.

Ripple ise dava sürerken attığı her bir adım ile kesinlikle dikkat çekmeyi sürdürüyor. Ripple kısa süre önce yaptığı bir duyuruda da şirketin hisse geri alımı yaptığını açıkladı.

Ripple, Hisse Geri Alımı Başlattı

Şirket, C Serisi yatırım turu aracılığıyla Ripple hisselerini satın alan şirket ve akredite yatırımcılar için hisse geri alım kampanyası başlattı.

Söz konusu şirketler arasında geçen sene Ripple’ı dava eden Tetragon da yer alıyor. Ripple daha önce bu son fonlama ile 10 milyar dolarlık değerlemeye ulaşmıştı.

Ripple şimdi ise yeni yaptığı geri alım ile şirketin değerinin 15 milyar dolara çıktığını vurguladı. Ripple tarafından yapılan açıklamada bunun aslında Ripple’ın şu an mevcut piyasa ve küresel ekonomi dünyasındaki güçlü konumunu gösterdiği aktarıldı.

Şirket, özellikle RippleNet üzerindeki işlemlerin 2021 yılında iki katına çıktığını ve şirketin bundan gelir elde ettiğini ifade etti. Buna ek olarak Buhtan ve Palau gibi önemli ülkelerle de ortaklıklar kuruldu.

İlgili Haber
"SEC Davası Ripple'ı (XRP) Engelleyemedi, ABD Dışındaki Büyüme Devam Ediyor"

Ripple’ın tam da davanın sonuçlanmasına aylar kalındığının düşünülmesinden sonra böyle bir hisse geri alımı yaparak aslında yatırımcılara önemli bir ipucu vermekte.

Ünlü kripto para analisti Hsaka ise konu hakkında yaptığı açıklamada Ripple’ın en kafa karıştırıcı kripto para şirketlerinden olduğunu ifade etti. Hsaka bunun yanında ise Ripple’ın SEC davasını kazandığında işlerin çığrından çıkacağını vurgulaması kesinlikle dikkat çekiyor.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bundan bir cacık olmaz


Başa dön tuşu