Kripto Para

David Beckham, Kripto Para Dünyasına Katılıyor!

Dünyaca ünlü futbol yıldızı David Beckham, son gelişmelere göre kripto para dünyasına adım atmaya hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü futbol ikonu David Beckham, açık kaynaklı bir Blockchain olan DigitalBits Blockchain’in marka elçisi oldu. DigitalBits Blockchain üzerinde aralarında NFT’ler, spor takımları ve diğer markaların da bulunduğu her türlü varlık kripto para haline getirilebiliyor.

DigitalBits, yaptığı basın açıklamasında David Beckham ile gerçekleştirdikleri yeni ilişki ile birlikte şirketin Blockchain kullanımının tüketicilere ve diğer küresel organizasyonlara yayılmasının kolaylaşacağını söyledi. Buna ek olarak Beckham DigitalBits Blockchain’i üzerinde mint edilmek üzere bir dizi NFT ve diğer Blockchain tabanlı dijital varlıkları yayınlayacak.

Son verilere göre David Beckham küresel çapta 138 milyon kişiden fazla takipçiye sahip. Şirket, bu denli büyük bir kitleye ulaşmak amacıyla son anlaşmayı gerçekleştirdi.

Kripto Para Şirketleri Son Zamanlarda Spor Alanındaki Sponsorluk Anlaşmalarının Sayısını Arttırıyor

Kripto para şirketleri ve özellikle de kripto borsaları son zamanlarda çok sayıda profesyonel sporcu ile marka sözcüsü ve marka elçisi olmaları konusunda anlaşmalar yapmaya başladı. Şirketlerin amacının ana akım kitle tarafından hizmetlerine olan farkındalığın artırılması olduğu düşünülüyor.

İlgili Haber
FIFA 2022 Dünya Kupasının Resmi Sponsoru Kripto Para Borsası Crypto.com Oldu!

Bununla birlikte özellikle futbol dünyası kripto para şirketleri ve borsaları ile gerçekleştirdikleri anlaşmalar ile tanınıyor. En son, öne çıkan kripto borsalarından biri olan Crypto.com, FIFA 2022 Dünya Kupası’nın resmi sponsoru olmasıyla adından söz ettirmişti. Buna ek olarak Tezos (XTZ) kısa bir süre önce Premier Lig ekiplerinden Manchester United ile bir anlaşma imzalamış ve futbol ekibinin antrenman formalarında logosunu sergilemeye başlamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu