AltcoinDogecoinHaberler

Devasa Balina Bu Dogecoin ve Bu 4 Altcoinden Toplam 600 Milyon Dolarlık Satın Alım Yaptı!

Devasa bir kripto para balinası, Dogecoin ve bu 4 altcoinden toplamda 600 milyon doları cüzdanına ekledi.

Küresel kripto para piyasası değeri geçtiğimiz gün yaklaşık %2’lik bir darbe daha alarak 1.23 trilyon dolar seviyesine gerilemişti.

Ancak bir kripto balinası, düşüş sırasında toplam 600 milyon dolarlık 3 altcoin satın aldı.

Balina 10 Milyon Adet AVAX Altcoinini Cüzdanına Ekledi

WhaleStats verilerine göre “Scarlet Witch” isimli kripto para balinası, toplam değeri 242.5 milyon dolar olan Avalanche (AVAX) tokenini tek işlemde cüzdanına kattı.

Veri platformuna göre bu, son 24 saatte gerçekleşene en büyük işlem olarak kaydedildi. AVAX bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatte %10 değer kaybetti ve 22.55 dolardan işlem görüyor.

Aynı balina cüzdanı AVAX’a ek olarak büyük bir miktarda Polygon (MATIC) altcoini de satın aldı.

BNB balinasının alım miktarı toplamda 128.3 milyon dolara tekabül eden 200 milyon MATIC tokeni oldu.

Gün içerisinde 0.65 dolara kadar tırmanan MATIC, bu yazının yazıldığı anlarda %7.5’lik gerilemesi ile birlikte 0.59 dolardan işlem görüyor.

Coinbase kısa bir süre önce Polygon NFT özelliğini duyurmuştu.

Scarlet Witch İsimli Balina 2.8 Milyar TRX de Satın Aldı

İki tokenden yüklü miktar satın alan balina, burada da durmadı. BNB balinası toplamda 226.2 milyon dolarlık TRON (TRX) tokeni satın aldı.

Gün içerisinde nispeten yatay seyir izleyen kripto para bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %2.57 değer kaybının ardından 0.079 dolardan işlem görüyor.

Balina buna ek olarak 31.6 milyon dolarlık Dogecoin (DOGE) de satın aldı. Bu satın alım işleminde balina 400 milyon DOGE’u cüzdanına ekledi. Aynı balina ayrıca 2.7 milyon dolara tekabül eden 18 milyar adet WINkLink (WIN) tokenini de bünyesine kattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu